7. Gençlik Kampı

Kurtuluş Partisi Gençliği 7. Gençlik Kampı


Kamp Alanı üzerine
İzmir/Karagöl
Karagöl, Yamanlar Dağı'nda 810 metre rakımda bulunan, 52 hektarlık alandaki bir kreter gölüdür. İzmir'in Karşıyaka ilçesine 27 kilometre mesafede, Örnekköy mezarlığı yolu kullanılarak, sadece özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Gölün etrafında kamp yapımına uygun bir ortam sağlanmış durumda. Daha önce Milli Park kapmasında orman idaresi yönetiminde günübirlik piknik alanı olarak kullanılan alan, günümüzde özel işletme eliyle kamp hizmetleri amacıyla kullanılmakta.

Tertemiz havası, yemyeşil ağaçları ve bitki örtüsünün içerisine gizlenmiş olan göl ile her mevsim farklı güzellikleri yaşandığı bu alan, üst üste üçüncü defa gençlik kampımıza ev sahipliği yapmakta.

Gençlik Kampı hakkında
Doğada yaşamın koşullarını öğrenmekle birlikte, kolektif yaşam provasını gerçekleştirdiğimiz, gençliğin sorumluluk duygusunu pekiştiren,  yoldaşlık ilişkilerimizi geliştirdiğimiz ve daha da yoldaşlaştığımız Kampımız; Türkiye’nin dört bir yanından gelen Yoldaşlarımızın katılımı ile gerçekleşmekte. Bu sene sekizincisi gerçekleşecek kampımızda çeşitli görevler verilerek ihtiyaçlar ortak çalışma ile karşılanmakta. Ayrıca atölyelerdeki üretimler, spor ve bilgi yarışmaları, müzik, tiyatro çalışmaları, forum ve seminerlerle zenginleşmekte, beraber üretip, paylaşmanın ve tüketmenin pratiği gerçekleştirilmekte.


7. Gençlik Kampı Tanıtım Videomuz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öneri/eleştiri ilet.